Caracteristici generale
| Tipul | marker magnetică |
| Material | metal lăcuit |
| Materialul cadrului | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Lățimea | 120 cm |
| Înălțimea | 90 cm |
| Dimensiuni | 120х90 cm |
| Raft | da |
Alte informații
| Producător | Primo |
| Cod EAN | 2000748100299, 2009997935423 |
Specificațiile și imaginile produsului Tablă magnetica-marcare Primo 90x120cm PM2013 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.