| Colecția | Noa |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 155x230 cm |
| Lungimea | 230 cm |
| Lățimea | 155 cm |
| Densitatea | 155000 puncte/m² |
| Culoare | gri/alb |
| Ornament | dungi |
| Conținut | poliester , bumbac |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living |
| Producător | Eko Hali |
| Cod EAN | 2009997353371 |









