| Tip | scaun de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 46 cm |
| Adâncime scaun | 41 cm |
| Înălţime | 72-84 cm |
| Culoare | bej |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 100 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |
| Cod EAN | 2999001260156 |









