Caracteristici generale
| Tip | simplu |
| Tip control | buton |
| Scop | clopot |
| Voltaj | 220 V |
| Numărul de poli | 2 P |
| Frecvență | 50 Hz |
| Curent electric | 10 А |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Materialul cadrului | plastic |
| Iluminare nocturna | da |
| Materialul corpului | plastic ,
metal |
| Numarul de taste | 1 |
| Metoda de ficsare | surub |
| Instalare | deasupră |
| Numarul de doze | 1 |
| Numar de intrerupatori | 1 |
| Marimea | 68х68х45 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Buton sonerie Mono Electric Octans 0320007 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.