| Tip | pliant |
| Material de mâner | micarta |
| Mâner de culoare | gri |
| Material de lamă | inox |
| Lungimea cuțitului | 235 mm |
| Lungimea lamei | 95 mm |
| Grosimea lamei | 3.9 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 207 g |
| Producător | Böker Plus |
| Cod EAN | 4045011224485 |









