Caracteristici generale
| Tip | pentru copii |
| Material de lamă | ceramică |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | verde |
| Lungimea cuțitului | 24.6 см |
| Lungimea lamei | 12.5 cm |
| Grosimea lamei | 2.1 mm |
| Greutate | 78 gr |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Samura My Little Chef 128mm SKD-0085 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.