Caracteristici generale
| Putere | 2600 W |
| Presiune abur | 8 bar |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpa de fier | Diamond 4D Ceramic |
| Jet de abur continuu | 150 g/min |
| Jet de abur | 700 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 1400 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Timp de încălzire | 120 sec |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 262x316x467 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zelmer |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Zelmer ZIS8700 White/Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.