| Tipul | pentru ermetic |
| Sursa de alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiune | 20 B |
| Capacitate baterie | 2 Ah |
| Productivitatea | 3 mm/sec |
| Presiune maximă | 300 kg |
| Material carcasă | plastic , metal |
| Culoare | negru , portocaliu |
| Construcția | semideschis |
| Greutate | 1.5 kg |
| Specificații suplimentare | baterie și încărcător incluse |
| Producător | Hoteche |
| Cod EAN | 6934097748580 |









