Caracteristici generale
| Diagonală display | 10.2 " |
| Rezolutie display | 2160x1620 |
| Tip panel | IPS |
| Procesor | A13 Bionic |
| Frecvenţă procesor | 2650 MHz: |
| Număr de miezuri | 6 |
| Memoria operativa | 3 Gb |
| Memorie incorporată | 64 Gb |
| Camera de spate | 8 Mp |
| Cameră frontală | 12 Mp |
| Difuzoare încorporate | da |
| Microfon încorporat | da |
| Suport card memorie | nu |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Sistem de operare | iPadOS 15 |
| Material carcasa | metal |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 250x174x7.5 mm |
| Greutate | 487 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
| Cod EAN | 194252515655, 194252515709 |
Specificațiile și imaginile produsului Tableta Apple iPad 10.2 64Gb Wi-Fi Space Gray (MK2K3) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.