Caracteristici generale
| Seria | Combo |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb/grafit |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Lăţime | 140 cm |
| Înălţime | 46.2 cm |
| Adâncime | 42.1 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |
| Cod EAN | 2009997913711 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Magnusplus TV Combo C04 1400х460х421 Grafit/Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.