| Numărul de rotații | 8000 rpm |
| Presiune nominală | 6.3 bar |
| Debit de aer | 198 l/min |
| Cuplu | 1150 Nm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4” , 3/8 |
| Marimea capului | 1/2" |
| Revers | da |
| Greutatea | 2.1 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 2.44 kg |
| Producător | Ronix |
| Cod EAN | 6975451222780 |









