Caracteristici generale
| Tipul elementelor de fixare | cui |
| Tip de clame/cui | 45-70 mm |
| Presiune nominală | 8 bar |
| Tipul operațiunii | contact |
| Tipul magazinului | timpanic |
| Unghiul de înclinare al cuștii | 15 ° |
| Max. diametru/grosime | 2.9 mm |
| Min. lungimea cuiului | 45 mm |
| Max. lungimea cuiului | 70 mm |
| Greutatea | 3.73 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083034343 |
Specificațiile și imaginile produsului Pistol pneumatic pentru batut cuie Yato YT-09213 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.