Caracteristici generale
| Lavoar | nu |
| Instalare | de podea |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 1 dulap |
| Lăţime | 428 mm |
| Înălţime | 770 mm |
| Adâncime | 348 mm |
| Lavoar compatibil | Sanovit Neon 450x415x160 |
| Țara producătoare | Moldova |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar Bayro Dalas Neon 450 (122476) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.