| Tipul echipamentului | capre pliante |
| Utilizarea produsului | universală |
| Tip suport | 4 picioare |
| Material de suprafață de lucru | oțel |
| Material suport | oțel |
| Înălțime | 103 cm |
| Lățime | 62 cm |
| Adâncime | 97 cm |
| Gr | 8.3 kg |
| Încărcătură maximă | 200 kg |
| Pliabil | da |
| Altele | telescopic |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Holzstar |









