Caracteristici generale
| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | bumbac |
| Componenta | microfibra |
| Poziția de somn | pe spate ,
pe lateral |
| Anatomică | da |
| Husa detașabilă | da |
| Desen | monocrom |
| Dimensiuni | 40x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălţime | 12 cm |
| Greutate | 1200 gr |
| Producator | Turcia |
Alte informații
| Producător | Othello |
| Cod EAN | 2400000334040 |
Specificațiile și imaginile produsului Pernă Othello Medica 40x60cm (33404) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.