Polizorul Kamoto P1450 cu reglarea vitezei de rotație a arborelui și suport pentru turații constante sub sarcină este destinat lucrărilor de polizare și șlefuire a suprafețelor cu acoperire de vopsea, precum și a lemnului, plăcilor de furnir etc.
| Alimentare | priza |
| Потребляемая мощность | 1200 W |
| Число оборотов холостого хода | 3000 min-1 |
| Reglarea rotației | da |
| Шпиндель | M14 |
| Диаметр диска | 180 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kamoto |









