Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Forma | scară |
| Material | inox |
| Putere termică | 246 W |
| Înălțime | 800 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Max. presiunea de lucru | 7 bar |
| Culoare | chrome |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Hydro-S 7007217 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.