| Colecția | Paris |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 240х340 cm |
| Lungimea | 340 cm |
| Lățimea | 240 cm |
| Grosimea | 3 mm |
| Densitatea | 1500 puncte/m² |
| Culoare | gri/maro |
| Ornament | abstracție |
| Conținut | poliester |
| Țara producătoare | Belgia |
| Destinaţie | living |
| Producător | Louis de Poortere |









