Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 5 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 100 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 2 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
TWS ,
FM ,
USB ,
TF |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 500 mAh |
| Dimensiuni | 135x100x100 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Greatnice |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Greatnice GTS-1349 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.