Caracteristici generale
| Putere totală | 40 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 70 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 12 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB Type-C |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 7500 mAh |
| Dimensiuni | 214x131x107 mm |
| Greutate | 1.47 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.2 kg |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 6925281967849 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă JBL Pulse 5 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.