Caracteristici generale
| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 150 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 35 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 20 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB ,
microSD ,
TWS ,
3,5 мм mini-jack |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Display | da |
| Baterie | 7200 mAh |
| Dimensiuni | 595x265x265 mm |
| Greutate | 9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022402 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Sven PS-930 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.