| Tip | crimper de cablu |
| Forţă de presare | 6000 kg |
| Intervalul de lucru | 14 mm |
| Formă de sertizare | hexagon |
| Secțiunea transversală a conductorului | 16-300 mm² |
| Greutate | 10 kg |
| Specificații suplimentare | Acumulator: 18V / 2.0Ah Li-ion (2 buc. în set) |
| Producător | Hydrarite |
| Cod EAN | 2100001917494 |









