Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 6 |
| Ecran LCD | da |
| Temperatură maximă | 210 °C |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 560 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.73 kg |
| Producător | Rowenta |
| Cod EAN | 3121040087053 |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Rowenta CF471LF0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.