Caracteristici generale
| Material carcasa | PAL |
| Culoare carcasa | alb |
| Material fasada | PAL |
| Culoare fasada | alb |
| Lățime | 110 cm |
| înălțime | 202.6 cm |
| Adâncime | 40 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885016739 |
Specificațiile și imaginile produsului Antreu Компанит Юлия Nimfeia Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.