Caracteristici generale
| Alimentare | priză |
| Putere nominală | 270 W |
| Turația în gol | 35000 min-1 |
| Reglarea a rotației | da |
| Diametru maxim corp abraziv | 3.2 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 0.5 m |
| Numar de duze incluse | 40 |
| Suitcase | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.48 kg |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903175339195 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor drept Kraft&Dele KD10750 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.