Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1280x800 |
| Format ecran | 16:10 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 4000 lumeni |
| Contrast | 3 000 000:1 |
| Zoom optic | 1.3 |
| Zoom digital | 2 x |
| Diafragmă minimă a obiectivului | F/2.59 |
| Diafragmă maximă a obiectivului | F/2.87 |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 135 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 10 W |
| Durata de viață a lămpii | 20000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 30000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 2 |
| RS-232 | 1 |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Lungime cablu de alimentare | 1.8 m |
| Dimensiuni | 304x225x112 mm |
| Greutate | 2.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Benq |
| Cod EAN | 4718755092145 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Benq LW650 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.