Caracteristici generale
| Tip | cu convecție |
| Tip cuptor | electric |
| Control | electromecanică |
| Puterea generală | 3.2 kW |
| Numărul de niveluri | 4 |
| Distanța dintre niveluri | 75 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 460х340 mm |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 30-285 °С |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Iluminat interior | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 580x600x660 mm |
| Greutate | 36 kg |
| Țara producătorului | Italia |
Alte informații
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000318416 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor profesional Apach AD44M sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.