Caracteristici generale
| Putere | 3.4 kW |
| Tensiune | 220 V |
| Performanță ∆t = 30 ℃ | 3.5 l/min |
| Display | da |
| Metoda de montare | pe perete |
| Clasa de protectie | IPХ4 |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.03 kg |
| Producător | Decakila |
| Cod EAN | 6941556270230 |
Specificațiile și imaginile produsului Încălzitor instantaneu electric Decakila KEWH001W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.