Caracteristici generale
| Nivelul jocului | începător |
| Dimensiuni rachetă | 660x200x10 mm |
| Lățimea | 200 mm |
| Lungimea | 660 mm |
| Greutate cu coarde | 90 gr |
| Coarde în set | da |
| Materialul capului | aluminiu |
| Materialul tijei | carbon |
| Materialul mînerului | plastic |
| Culoare de bază | roșu |
| Culoare suplimentară | negru |
Alte informații
| Producător | Victor |
| Cod EAN | 4005543110007 |
Specificațiile și imaginile produsului Rachetă pentru badminton Victor AL-6500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.