Caracteristici generale
| Interfață din stânga | USB Type-C |
| Interfață de dreapta | 4x USB A |
| Interfață | 4x USB 2.0 |
| Material carcasă | plastic |
| Culoarea | negru |
| Lungimea cablului | 30 cm |
| Dimensiuni | 101x30x10 mm |
| Greutate | 0.045 kg |
Alte informații
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309124720 |
Specificațiile și imaginile produsului Multiplicator Gembird UHB-CM-U2P4-01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.