Masuta are multe jucarii interactive, cum ar fi o carte cu diverse imagini, o racheta spatiala formata din 6 blocuri mari care incurajeaza creativitatea si imaginatia, un arc cu margele care vor ajuta la dezvoltarea abilitatilor motorii fine si a coordonariisi multe altele. In plus, pe spatele panoului educational exista o baza pentru asezarea blocurilor tip lego.
| Tip | masa |
| Material | plastic |
| Culoare de bază | roșu |
| Dimensiuni (LxA) | 35x29 cm |
| Înălţime | 25.5 cm |
| Vârstă | de la 1 ani |
| Greutate | 1 kg |
| Specificații suplimentare | potrivit pentru jocuri cu constructor |
| Producător | Huanger |
| Cod EAN | 6947955310126 |





