| Colecția | Scandi |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200х300 cm |
| Lungimea | 300 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 13 mm |
| Culoare | bej/gri |
| Ornament | geometrie |
| Conținut | poliester , friză |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor , camera copiilor |
| Producător | Covoare Ungheni |









