Caracteristici generale
| Diagonală display | 12.1 " |
| Rezolutie display | 2560x1600 |
| Tip panel | IPS |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Frecvenţă procesor | 2700 MHz: |
| Număr de miezuri | 8 |
| Memoria operativa | 6 Gb |
| Memorie incorporată | 128 Gb |
| Camera de spate | 8 Mp |
| Cameră frontală | 8 Mp |
| Capacitatea bateriei | 12000 mAh |
| Difuzoare încorporate | da |
| Microfon încorporat | da |
| Suport card memorie | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Sistem de operare | Android 15 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 279x181x7.5 mm |
| Greutate | 610 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xiaomi |
Specificațiile și imaginile produsului Tableta Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6Gb/128Gb Lavender Purple sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.