Caracteristici generale
| Capacitatea | 5000 mA*h |
| Tehnologie | Li-Ion |
| Max. putere de încărcare | 15 W |
| Conectori de intrare | USB Type-C |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Fast charge | da |
| Încărcător wireless | da |
| Indicator cu LED | da |
| Compatibil cu MagSafe | da |
| Materialul carcasei | aluminiu ,
plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 96.5x66.5x16 mm |
| Greutate | 140 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6920680857234 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern XO PR242 5000mAh Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.