Caracteristici generale
| Colecție | Cilindro |
| Tip | ghiveci inteligent |
| Poziție | pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 5.5 l |
| Lățimea | 23 cm |
| Lungimea | 23 cm |
| Înălțime | 41 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | 19,5x19,5 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | bej |
| Sistem automat de udare | da |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Țara de fabricare | Germania |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Lechuza Cilindro Color 23 Sand Brown sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.