| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | rețea |
| Putere | 300 W |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2100 min‾¹ |
| Greutatea | 1.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dedra |
| Cod EAN | 5902628797407 |









