Caracteristici generale
| Tip | electromecanica |
| Tip suveica | rotație orizontala |
| Numărul operațiuni de cusut | 17 |
| Executare buclă | semiautomata |
| Tipuri de butoniere | 1 |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 5 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 7 mm |
| Revers | da |
| Iluminare | da |
| Putere | 50 W |
| Culoare | alb |
| Greutate | 5.7 kg |
| Dimensiuni | 40x33x15 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Brother |
| Cod EAN | 4977766771153 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de cusut Brother X17S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.