Patul 160 „Scarlet” este realizat într-o gamă de culori nobilă și contrastantă. Tăblia cu o bandă longitudinală întunecată și accentuată oferă camerei un aspect stilat și modern. Picioarele interesante, de culoare închisă, completează designul patului, iar bordura întunecată de la partea inferioară adaugă un sentiment de finisare. Patul necesită o saltea și o bază ortopedică (lamele).
| Serie | Skarlet |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | stejar Sonoma |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare fațadă | stejar sonoma , wenge magie |
| Material fațadă | PAL |
| Lungimea | 205 cm |
| Lățime | 175 cm |
| Înălţime tăblie cap | 91 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | nu |
| Set | pat - fără saltea |
| Altele | compatibil doar cu lamele de la ML-Mobila |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Cod EAN | 2009885011659, 2280386243019 |









