Patul 140 „Scarlet” este realizat într-o gamă de culori nobilă și contrastantă. Tăblia cu o bandă longitudinală întunecată și accentuată oferă camerei un aspect stilat și modern. Picioarele interesante, de culoare închisă, completează designul patului, iar bordura întunecată de la partea inferioară adaugă un sentiment de finisare. Patul necesită o saltea și o bază ortopedică (lamele).
| Serie | Skarlet |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | stejar Sonoma |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare fațadă | stejar sonoma , wenge magie |
| Material fațadă | PAL |
| Lungimea | 205 cm |
| Lățime | 155 cm |
| Înălţime tăblie cap | 90 cm |
| Loc de dormit | 140x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Set | pat - fără lamele și saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Cod EAN | 2008957590863, 2280386242012 |









