| Tip | skateboard |
| Dimensiune deck | 31x8 " |
| Dimensiuni | 79x20.5 cm |
| Material deck | lemn |
| Numărul de straturi | 7 |
| Forma deck | dublă îndoire |
| Culoare | portocaliu |
| Dimensiune roți | 50 mm |
| Rigiditatea roților | 90A |
| Material roți | poliuretan |
| Rulmenţi | ABEC 7 |
| Încărcătură maximă | 100 kg |
| Greutatea brută | 2.07 kg |
| Producător | Playlife |
| Cod EAN | 4040333543191 |













