| Tip | skateboard |
| Dimensiune deck | 31x8 " |
| Dimensiuni | 79x20.5 cm |
| Material deck | mesteacăn rusesc |
| Numărul de straturi | 7 |
| Forma deck | dublă îndoire |
| Culoare | negru |
| Dimensiune roți | 52 mm |
| Rigiditatea roților | 90A |
| Material roți | poliuretan |
| Rulmenţi | ABEC 5 |
| Încărcătură maximă | 100 kg |
| Producător | Playlife |












