Caracteristici generale
| Material | PET |
| Dimensiuni | 40x28x13,5 cm |
| Mecanism de închidere | fermoar |
| Numarul de sectii | 1 |
| Buzunar frontal | da |
| Organizator pentru Powerbank | da |
| Culoare | negru |
| Compartiment pentru laptop | da |
| Diagonala maximă a dispozitivului | 15.6 " |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Diagonala tabletei | 10.5 " |
| Volum | 18.2 l |
| Greutate | 800 g |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Samsonite Be-Her (144373/1041) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.