Caracteristici generale
| Tip | scaun-șezlong |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 200x47x107 cm |
| Greutatea | 7 kg |
| Material | textil |
| Carcasă | oțel |
| Încărcarea | 120 kg |
| Culoare | gri |
| Echipament | scaun |
| În plus | suport pentru pahare |
Alte informații
| Producător | Jumi |
| Cod EAN | 5900410281981 |
Specificațiile și imaginile produsului Șezlong Jumi OM-281981 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.