Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 18 mm |
| Dimensiune | 28x1.8 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Utilizare pe foc deschis | nu |
| Utilizarea în cuptor | nu |
| Mâner detașabil | nu |
| Indicator de încălzire | nu |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Altele | +lopățică |
Alte informații
| Producător | Bohmann |
| Cod EAN | 4690317025313 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Bohmann BH-1010-28-MRB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.