Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 24 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | oțel |
| înălțime | 20 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Culoarea | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | Bollire |
| Cod EAN | 4752132003553 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Bollire Black Sapphire BR 1708 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.