| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 5 mm |
| Grosimea fundului | 5 mm |
| înălțime | 60 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Culoarea | violet |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539171900 |
























