| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2.5 mm |
| Grosimea fundului | 2.5 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 600 gr |
| Greutatea brută | 0.66 kg |
| Producător | Rondell |
| Cod EAN | 6970435711892 |
























