| Acoperire antiaderent | nu |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | aluminiu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3 mm |
| Grosimea fundului | 3 mm |
| înălțime | 60 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Greutate | 792 gr |
| Culoarea | gri |
| Producător | Talko |
























