| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capacitate | 3.2 l |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 61.5 mm |
| Dimensiune | 28x6.15 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | titan |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Utilizare pe foc deschis | nu |
| Utilizarea în cuptor | nu |
| Mâner detașabil | nu |
| Indicator de încălzire | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutatea brută | 2.02 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 2009997387635 |
























