Caracteristici generale
| Tip aragaz | inductie |
| Material suprafata de lucru | sticlă ceramică |
| Întrerupatori | digitale |
| Număr arzătoare | 2 |
| Putere arzătoare 1 | 1.5 kW |
| Putere arzătoare 2 | 1.5 kW |
| Dimensiuni arzător | 290x290 mm |
| Timer | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Dimensiuni | 600x400x70 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 2.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Endever |
| Cod EAN | 4640016631391 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Endever Skyline IP-34 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.